/r/al latest world news data from 170 countries

rtsh.al albanian al
Kandidatët e mundshëm për kryeministër të ri pasi Johnson jep dorëheqjen
4 minutes
rtsh.al albanian al
Universitetet akordojnë titujt akademik, vlerësohen 97 pedagogë të universiteteve publike dhe privat
4 minutes
rtsh.al albanian al
Shehaj: 15 deputetë kërkesë për mocion për heqjen e mandatit të Xhaçkës! Nikolla: Nesër ministrja në
4 minutes
rtsh.al albanian al
OKB: 345 milionë njerëz “duke marshuar në prag të urisë”
4 minutes
rtsh.al albanian al
Euro dhe lek, Prof. Elvin Meka analizon kursin e këmbimit nën zhvillimet e krizës
5 minutes
rtsh.al albanian al
30 mijë turistë u futën në Shqipëri gjatë muajit qershor përmes Portit të Durrësit, Rama: Dekadë tra
5 minutes
rtsh.al albanian al
Foto/ Hidhet nga kati i 4-të i banesës, ndërron jetë analisti Kastriot Myftaraj
5 minutes
rtsh.al albanian al
Interpelanca për bujqësinë/ Braçe: Ka rënë prodhimi! Krifca: Diversion politik, akt i dënueshëm
5 minutes
rtsh.al albanian al
Johnson në fjalimin e dorëheqjes: Askush në politikë nuk është i pazëvendësueshëm, të vazhdojmë të n
5 minutes
rtsh.al albanian al
Protesta e PD, Ambasada Amerikane thirrje qytetarëve të saj: Shmangni tubimet, ndiqni udhëzimet e au
5 minutes
sot.com.al english al
Sad/ The husband of the famous actress is found dead at the age of 33, the details of how the traged
6 minutes
tiranapost.net english al
Who saw it as a spectator and who shone in the Balenciaga fashion show?
7 minutes
top-channel.tv albanian al
Interperlanca/ Braçe: Skemat e subvencionit shumë të ngadalta! Krifca: Kriza në sektorin e bujqësisë
8 minutes
top-channel.tv albanian al
Sherr mes të rinjve të armatosur në Vlorë/ Arrestohet Ani Begaj, i dyshuar për përfshirjen në “Masak
8 minutes
top-channel.tv albanian al
Muftiu i Egjiptit miraton dënimin me vdekje për vrasësin e studentes Naiera Ashraf (fotot)
8 minutes
top-channel.tv albanian al
Dorëhiqet Boris Johnson: Sa i trishtuar që po dorëzohem, por jam krenar! 13:33
8 minutes
top-channel.tv albanian al
Zjarr në kodër, digjen dhjetëra ullinj dhe pisha! Rrezikohen antenat celulare, flakët pranë varrezav
8 minutes
top-channel.tv albanian al
Mbi 50 ministra e ‘braktisën’! Boris Johnson dorëhiqet si kryetar partie dhe si kryeministër
8 minutes
top-channel.tv albanian al
Top News – Do t’ia rimarrim Alaskën, SHBA-së! / Deputetëtët rusë kërkojnë hakmarrje
8 minutes
top-channel.tv albanian al
Top News – Miratohet rezoluta për gjenocidin në Srebrenicë/Debate mes PD e PS për lidhje me serbët
8 minutes
top-channel.tv albanian al
Top News – Protesta e opozitës/ Ambasada këshilla të veçanta për qytetarët amerikanë
8 minutes
top-channel.tv albanian al
Top News – Berisha: Rama është shndërruar në vasal të Vuçiç-it, pse nuk e dënoni
8 minutes
top-channel.tv albanian al
Emrat e rinjtë shqiptar, Amar, Noel, Aria, Amelia mbizotërojnë në Shqipëri-Shqipëria Live
8 minutes
top-channel.tv albanian al
Top News – Lamtumirë Boris Johnson! / Jep dorëheqjen si lider i konservatorëve e si kryeministër
8 minutes
top-channel.tv albanian al
Besimet fetare ndikojnë tek vendosja e emrave sipas krahinave në Shqipëri- Shqipëria Live
8 minutes
top-channel.tv albanian al
Top News – Vala e të nxehtit e parë nga hapësira/Evropa në flakë, Milano, Parisi dhe Praga ‘të kuqe’
8 minutes
top-channel.tv albanian al
Nuk do mbani të qeshurën, qytetarët shqiptarë me emrat më të çuditshëm-Shqipëria Live
8 minutes
top-channel.tv albanian al
Në 48 orë 3 ngjarje të rënda të krimit brenda familjes,avokati: Nuk denoncohen-Shqipëria Live
8 minutes
top-channel.tv albanian al
Iliri i Big Brother tregon historinë e veçantë të emrit të tij – Shqipëria Live
8 minutes
top-channel.tv albanian al
Në Kosovë mbizotërojnë emrat mysliman dhe disa qytete kanë emra serb-Shqipëria Live
8 minutes
standard.al albanian al
E rëndë në Tiranë, gjen vdekjen gazetari Kastriot Myftaraj
8 minutes
lapsi.al albanian al
Alarmoi policinë e Tiranës, zbulohet se çfarë kishte brenda valixhes së gjetur në rrugë
8 minutes
lapsi.al albanian al
De Laurentiis i bën bllokadë Juventus: “Koulibaly nuk do të vishet kurrë bardhezi”
8 minutes
epokaere.com albanian al
07 korrik 11:32 Leonit Muhaxheri dënohet me 17 vjet burgim për vrasjen e 24-vjeçarit
9 minutes
oranews.tv english al
Lezhë/ Ishte shpallur në kërkim për kultivim të bimëve narkotike, 30 vjecari pikaset nga "Shqiponja"
9 minutes
gazeta-shqip.com albanian al
E FUNDIT/ Gazetari i njohur shqiptar i jep fund jetës, hidhet nga pallati në Tiranë
10 minutes
balkanweb.com albanian al
“As milionat e Edi Ramës nuk do ta mbyllin këtë çështje”/ Reagon BMT pas sherrit me Stresin: Edhe po
11 minutes
konica.al albanian al
Wimbledon Nadal vuan, në gjysmëfinale ndaj “rebelit” Kyrgios
12 minutes
sot.com.al english al
BREAKING NEWS TRAGIC/ Kastriot Myftaraj jumped from the fourth floor, ending his life, the reaso
13 minutes
sot.com.al english al
BREAKING NEWS "Rama has not achieved one of the most important goals", Frrok Çupi 'shoots' the g
13 minutes
gazetablic.com albanian al
07/07/2022 14:24 Pamje nga vendi ku Kastriot Myftaraj bëri vetëvrasje
14 minutes
gazetablic.com albanian al
07/07/2022 14:35 Aksioni “Pika”, IPK kërkon suspendimin e dy policëve kufitar
14 minutes
gazetablic.com albanian al
07/07/2022 14:37 Fjalimi i Johnsonit gjatë dorëheqjes
14 minutes
gazetablic.com albanian al
Lajme S`ka kuorum, nuk kalon në lexim të parë projektligji për konfiskimin e pasurisë
14 minutes
gazetaexpress.com albanian al
Shmangni këto ushqime përpara se të notoni
14 minutes
gazetaexpress.com albanian al
Futboll Barcelona do ta huazojë Rey Manajn në Angli
14 minutes
gazetaexpress.com albanian al
Milani interesohet për Armando Brojën
14 minutes
albeu.com albanian al
Nuk ka ndërmend të “dorëzohet” dhoma e avokatisë, bojkot pa afat për seancat gjyqësore në të gjithë
14 minutes
albeu.com albanian al
Futbolli i femrave po ecën me hapa të shpejtë, rreth 70 mijë tifozë të pranishëm në ndeshjen Angli-A
14 minutes
albeu.com albanian al
DETAJE/ Prej 3 javësh nuk dilte në ekran, Kastriot Myftaraj u diagnostikua me kancer dhe ishte gjend
14 minutes
droni.al albanian al
FOTOLAJM/ Pamje nga vendi ku u hodh analisti Myftaraj, trupi i tij i shtrirë përpara makinës së poli
15 minutes
lajmifundit.al albanian al
A e dini se sa e rrezikshme është kur provoni fruta në treg?
15 minutes
balkanweb.com albanian al
Masakra e Çolës, sherri banal në një kazino në qytetin bregdetar ku mbetën ...
16 minutes
balkanweb.com albanian al
Hetimi për sterilizimin, ish-zëvendësministri i Shëndetësisë dëshmon për he...
16 minutes
balkanweb.com albanian al
“Mjaft me polemika”, Lotito bashkon Lazio-n, harron “konfliktin” me Taren d...
16 minutes
balkanweb.com albanian al
Ngriti në këmbë policinë e Tiranës, zbulohet se çfarë kishte brenda valixhes së braktisur
16 minutes
balkanweb.com albanian al
Braçe nxjerr emrat e ‘kartelit të grumbulluesve’: E blejnë shalqirin me 9 l...
16 minutes
albeu.com albanian al
Kastriot Myftaraj i dha fund jetës duke u hedhur nga pallati, nëna e tij pa gjithçka
17 minutes
albeu.com albanian al
Ngriti në “këmbë” Tiranën, zbulohet çfarë kishte brenda valixhes së dyshimtë
17 minutes
albeu.com albanian al
“Jam krenar për arritjet e qeverisë”, Boris Jonhson jep dorëheqjen
17 minutes
opinion.al albanian al
07.07.22 Balluku replika Mziut: Ndoshta më do me shami të kuqe! Braçe qesh me lotë
18 minutes
opinion.al albanian al
Protesta para Kryeministrisë, Ambasada Amerikane: Ka potencialin të përhapet
18 minutes
opinion.al albanian al
Rritet numri i personave që përballen me uri në botë
18 minutes
opinion.al albanian al
Kastritot Myftaraj i jep fund jetës duke u hedhur nga pallati
18 minutes
gazetamapo.al albanian al
Ç’po ndodh në Tiranë disa orë para protestës? Ja rrugët që janë bllokuar
19 minutes
gazetamapo.al albanian al
Zbulohet se çfarë kishte brenda valixhes së braktisur te Rruga e Kavajës
19 minutes
kohajone.com albanian al
Sot protesta e thirrur nga PD, ambasada amerikane thirrje qytetarëve të saj: Shmangni turmat!
20 minutes
epokaere.com albanian al
07 korrik 13:59 Hidhet nga kati i katërt i pallatit, vdes gazetari i njohur Kastriot Myftaraj
21 minutes
epokaere.com albanian al
07 korrik 13:54 Boris Johnsoni jep dorëheqje nga posti i kryeministrit
21 minutes
standard.al albanian al
Isopolifonia në UNESCO/ Meta: Identitet i spikatur kulturor i genit shqiptar
22 minutes
standard.al albanian al
4 viktima nga koronavirusi dhe 68 raste të reja në 24 orët e fundit…
22 minutes
standard.al albanian al
Zv/ministri ‘rus’ i Ramës!
22 minutes
rtsh.al greek al
ΕΙΔΗΣΕΙΣ Συνάντηση Μπάλα με τον Πρέσβη της Βουλγαρίας στην Αλβανία Συνάντηση Μπάλα με τον Πρέσ
23 minutes
rtsh.al greek al
ΕΙΔΗΣΕΙΣ Sejko: Το βασικό επιτόκιο θα αυξηθεί κατά 0,25% στο 1,25%
23 minutes
fax.al albanian al
Kolegët e kujtojnë Bajrajn si poet të himneve për lirinë njerëzore
23 minutes
fax.al albanian al
Fjalët e opozitës së parë të pushkatuar...
23 minutes
fax.al albanian al
“Zgjimi i pranverës” çon në Slloveni jetesën e viteve ’90 në Kosovë
23 minutes
fax.al albanian al
Fjalori serbisht – shqip nga publicisti Rexhep Zllatku
23 minutes
sot.com.al albanian al
BREAKING NEWS “Rama nuk ka realizuar një nga qëllimet më të rëndësishme”, Frrok Çupi ‘shigjeton’
24 minutes
sot.com.al albanian al
BREAKING NEWS TRAGJIKE/ Kastriot Myftaraj u hodh nga kati i katërt duke i dhënë fund jetës, zbar
24 minutes
lajmifundit.al albanian al
"Nuk është Berisha", kush po ia jep në të vërtetë ‘goditjen’ finale Ramës për rrëzimin nga pushteti?
25 minutes
lajmifundit.al albanian al
“Sot ditë e frikshme, mund të ketë viktima!”/Çupi për protestën e Berishës: Ai nuk kthehet pa një tr
25 minutes
lajmifundit.al albanian al
E FUNDIT/ U vetëhodh nga kati i 4 i pallatit, ndërron jetë gazetari Kastriot Myftaraj Lexo lajmin
25 minutes
lajmifundit.al albanian al
“Njeri me zemër dhe kulturë të pasur”/ Arjan Konomi kërkon lirimin e Cllevio-s: Më mungon miku im
25 minutes
lajmifundit.al albanian al
Nuk i ndaluan policisë në Vlorë, blutë i vendoset pas, brenda mjetit ndodhej i shumëkërkuari për mas
25 minutes
lajmifundit.al albanian al
E FUNDIT/ Ngriti në këmbë policinë e Tiranës, zbulohet se çfarë kishte brenda valixhes
25 minutes
lajmifundit.al albanian al
Policia përgatitet për skenare konfliktesh, ja çfarë do të ndodhë sot në protestë dhe lëvizja e papr
25 minutes
lajmifundit.al albanian al
Ukrainasit ngritën “flamurin e lirisë”, Rusia sulmon ishullin e Gjarprit
25 minutes
lajmifundit.al albanian al
Sot protesta e thirrur nga PD, ambasada amerikane thirrje të fortë qytetarëve Lexo lajmin e plote
25 minutes
lajmifundit.al albanian al
Nëna e tij pa gjithë skenën e rëndë, zbardhen detajet si i dha fund jetës gazetari i njohur shqiptar
25 minutes
lajmifundit.al albanian al
E FUNDIT/ Hidhet nga kati i katërt i banesës, ndërron jetë 60-vjeçari në Tiranë Lexo lajmin e plot
25 minutes
lajmifundit.al albanian al
"Sot është dita e të vërtetës"/ Braçe nxjerr emrat e grumbulluesve: E shesin shalqirin me 40 lekë, p
25 minutes
lajmifundit.al albanian al
E FUNDIT/ Gjendet një valixhe e dyshimtë në Tiranë Lexo lajmin e plote
25 minutes
javanews.al albanian al
VIDEO / Zjarrfikës që lajnë trotuarin dhe… Dalin pamjet nga vendi ku Kastriot Myftaraj u vetëhodh ng
25 minutes
javanews.al albanian al
Protesta e Sali Berishës, ambasada e SHBA thirrje qytetarëve: Kujdes! Situata mund të ndryshojë…
25 minutes
javanews.al albanian al
Në kërkim për Masakrën e Çoles/ Arrestohet “i forti” në Vlorë. Në pranga edhe shoku i tij, nuk i nda
25 minutes
gazeta-shqip.com albanian al
I dha fund jetës duke u hedhur nga ballkoni, nëna e Kastriot Myftarjat pa gjithçka në pallat
25 minutes
gazeta-shqip.com albanian al
E BUJSHME! Arrestohet i shumëkërkuari i përfshirë në Masakrën e Çoles, në Vlorë
25 minutes
tiranapost.al albanian al
Lajme nga Bota Kush do ta zëvendësojë Boris Johnson?
26 minutes
oranews.tv albanian al
E trishtë! Ndahet nga jeta publicisti i njohur dhe drejtuesi i emisionit "Ju flet Moska" Kastriot My
26 minutes
oranews.tv albanian al
Protesta e thirrur nga PD, ambasada amerikane thirrje qytetarëve: Shmangni tubimet, situata mund të
26 minutes
oranews.tv albanian al
Fier/ Zjarr në kodrat e Peshtanit të Madh, rrezikohen antenat televizive dhe celulare
26 minutes
oranews.tv albanian al
Kolonjë/ 79 vite nga masakra e Borovës,
26 minutes
fax.al albanian al
Dikur provohej te Partizani, Bylisi firmos me sulmuesin që frymëzohet nga Ibrahimovic
26 minutes
fax.al albanian al
Laporta e prezanton Christensen, e jep një mesazh të fortë për Lewandowskin
26 minutes
fax.al albanian al
Zyrtare: Bylisi e nis merkaton nga Italia,...
26 minutes
fax.al albanian al
Presidenti i Barçës: De Jongu nuk është...
26 minutes
fax.al albanian al
Kritika e ashpër e Driton Kukës për...
26 minutes
fax.al albanian al
Zhou merr dritën e gjelbër pas aksidentit – do të garojë në Australi
26 minutes
fax.al albanian al
Italia triumfon në Lojërat Mesdhetare, Kosova e 16-ta dhe Shqipëria e 18-ta
26 minutes
fax.al albanian al
Trajneri i ri i PSG’së zgjedh Donnarummas...
26 minutes
fax.al albanian al
Broja mund të vishet bardhezi
26 minutes
fax.al albanian al
Messi dhe Mbappe perplasen për të ardhmen e Neymarit në PSG
26 minutes
fax.al albanian al
Kuka kritikon gjeneratat e reja: Rrjetet sociale, shisha e konsumimi i alkoolit po ju pengon të zhvi
26 minutes
fax.al albanian al
Shkëndija në rolin e favoritit përball...
26 minutes
fax.al albanian al
Verstappeni: Babai im kurrë nuk besoi se do të bëhem kampion botëror
26 minutes
fax.al albanian al
Verstappen zbulon të ardhmen
26 minutes
fax.al albanian al
“Rrjetet Sociale, shisha, alkooli, pagjumësia...
26 minutes
fax.al albanian al
Shkëndija sonte luan ndeshjen e parë kualifikuese në Ligën e Konferencave
26 minutes
fax.al albanian al
Arsenal të gatshëm të rivalizojnë Unitedin...
26 minutes
fax.al albanian al
Broja kundër huazimit: Nëse nuk keni...
26 minutes
fax.al albanian al
Verstapen zbulon se kur do të tërhiqet nga Formula 1
26 minutes
fax.al albanian al
Nuk ndalon “zjarri” te PSG-ja, Messi...
26 minutes
fax.al albanian al
Gnabry, shumë i këkuar
26 minutes
fax.al albanian al
Manchester Utd ia cakton çmimin kartonit...
26 minutes
fax.al albanian al
Bayern Munih ka gati...
26 minutes
fax.al albanian al
Çellsi me ofertë konkrete për Kristiano...
26 minutes
fax.al albanian al
Bajern Munihu me ofertë zyrtare për De Ligt
26 minutes
fax.al albanian al
“Futbolli është dashni pa kushte”, gjilanasit i mbyllin lokalet e tyre dhe e marrin rrugën drejt Pri
26 minutes
fax.al albanian al
E kryer/ Chelsea bind Manchester City, kthen sulmuesin në më të paguarin
26 minutes
fax.al albanian al
Humbje që “djeg”, Tirana bie në Luksemburg...
26 minutes
fax.al albanian al
Gjilanasit i mbyllin lokalet e tyre...
26 minutes
fax.al albanian al
të gjitha 370 lajme »
26 minutes
fax.al albanian al
E ardhmja e De Jong, gjiganti anglez rivalizon hapur me United
26 minutes
gazetaexpress.com albanian al
Muza e bekuar, vështrime kritike të poezisë së Bashotës
27 minutes
gazetaexpress.com albanian al
Pse janë të gjithë njerëzit të dobët në fotografitë e vjetra nga plazhi
27 minutes
gazetaexpress.com albanian al
Lajme “Çahet” burgu, 400 të dënuar në arrati, mes tyre terroristë
27 minutes
gazetaexpress.com albanian al
Lajme Vazhdon aksioni i Policisë në Shtërpcë, prokurori Maloku: S’ka probleme
27 minutes
gazetaexpress.com albanian al
Lajme SHBA-ja dhe Britania: Spiunazhi kinez, kërcënim i madh për sigurinë kombëtare
27 minutes
gazetaexpress.com albanian al
Lajme ​Mbi 1 mijë e 500 raste aktive me COVID
27 minutes
gazetaexpress.com albanian al
Lajme Vritet me thikë një grua në Suedi, gjatë një eventi politik
27 minutes
gazetaexpress.com albanian al
Lajme Rriten për rreth 15% importet e naftës në Gjermani, dyfishohet fatura
27 minutes
gazetaexpress.com albanian al
Lajme Ministria publikon limitin e çmimit të naftës dhe benzinës për 24 orët e ardhshme
27 minutes
gazetaexpress.com albanian al
Lajme Arrestohet në Ferizaj 25-vjeçari i kërkuar nga policia
27 minutes
gazetaexpress.com albanian al
Shqiperi Rama sulmon sërish BE-në: Udhëhiqet nga inercia e aktualitetit dhe jo nga vizioni
27 minutes
gazetaexpress.com albanian al
Lajme Vdes në QKUK personi që ishte aksidentuar në maj të këtij viti
27 minutes
gazetaexpress.com albanian al
Shqiperi Protesta e PD, 1200 policë “blindojnë” kryeministrinë, Rama largohet nga Tirana! Rrugët q
27 minutes
gazetaexpress.com albanian al
Lajme Ish-komandanti i KFOR-it: S’ka rrezik në Kosovë, trupat e NATO-s janë të gatshme për ta evit
27 minutes
gazetaexpress.com albanian al
Lajme Aksion i Policisë në Shtërpcë, sekuestrohen kamerat e vendosura nga strukturat ilegale serbe
27 minutes
gazetaexpress.com albanian al
Lajme Policia e Kosovës ia ndalë transmetimin ‘live’ Vuçiqit
27 minutes
gazetaexpress.com albanian al
Lajme Kosovari duke lëvruar, ujku i gjuhet në traktor
27 minutes
gazetaexpress.com albanian al
Lajme LDK: Bordi i ZRRE’së të shkarkohet urgjentisht, kriza energjetike do të thellohet në vjeshtë
27 minutes
gazetaexpress.com albanian al
Lajme OKB: Mbi 71 milionë persona jetojnë në varfëri
27 minutes
gazetaexpress.com albanian al
Lajme Një grua sulmon fizikisht dy policë në Prishtinë, arrestohet e më pas lirohet
27 minutes
gazetaexpress.com albanian al
Lajme Tërnava nesër jep mesazhin për festën e Kurban Bajramit
27 minutes
gazetaexpress.com albanian al
Lajme Peticioni për tërheqjen e mjeteve nga Trusti, Krasniqi tregon se kur mund të provojnë ta kal
27 minutes
gazetaexpress.com albanian al
Lajme Kapen mbi 6 ton mallra të kontabanduara
27 minutes
gazetaexpress.com albanian al
Lajme Elektrosever shkel afatet e përcaktuara me marrëveshje
27 minutes
gazetaexpress.com albanian al
Lajme ZPS kërkon t’i vazhdohet paraburgimi Salih Mustafës
27 minutes
gazetaexpress.com albanian al
Lajme Presidentja Osmani sot pret në takim Zëvendëssekretarin e Përgjithshëm të NATO-s Geoana
27 minutes
gazetaexpress.com albanian al
Lajme Tërmeti politik në Britaninë e Madhe, si erdhi Johnson tek dorëheqja?
28 minutes
gazetaexpress.com albanian al
Lajme Në këtë orë falet namazi i Kurban Bajramit
28 minutes
gazetaexpress.com albanian al
Lajme Deliu kërkon shkarkimin e Aliut e Durmishit: U konfirmuan dyshimet tona për korrupsion
28 minutes
gazetaexpress.com albanian al
Lajme Aksioni i Policisë në Shtërpcë, reagojnë në Beograd
28 minutes
gazetaexpress.com albanian al
Lajme Dënohet 84-vjeçari që grabiste bankat në Zvicër
28 minutes
gazetaexpress.com albanian al
Lajme Lajm i rëndësishëm për bujqit e fermerët e Kosovës
28 minutes
gazetaexpress.com albanian al
Lajme Aksion antidrogë në Kaçanik, ndalohen 3 persona – sekuestrohen 5 kg marihuanë
28 minutes
gazetaexpress.com albanian al
Lajme Grafite të reja provokuese në Mitrovicën e veriut
28 minutes
gazetaexpress.com albanian al
Lajme 30 vjet nga aksioni i parë kundër policisë serbe, faqja e fshatit Llaushë publikon fotografi
28 minutes
gazetaexpress.com albanian al
Lajme Leonit Muhaxheri dënohet me 17 vjet burg për vrasje
28 minutes
gazetaexpress.com albanian al
Lajme Kreu i Dumës ruse këcënon se do t’ia mësyjnë këtij territori të SHBA-së
28 minutes
gazetaexpress.com albanian al
Lajme 76-vjeçari nga Gjilani që ngjitet nëpër drunj
28 minutes
gazetaexpress.com albanian al
Lajme Arrestohet në Kaçanik 39-vjeçari i kërkuar nga policia
28 minutes
gazetaexpress.com albanian al
Lajme Kush do ta pasojë Johnsonin në krye të Britanisë? Ky është favoriti
28 minutes
gazetaexpress.com albanian al
Lajme Rusia pretendon se ka vrarë ushtarët ukrainas që ngritën flamurin në ishullin e gjarpërinjve
28 minutes
gazetaexpress.com albanian al
Lajme Zhvillimet në Britani, Sekretarja e Jashtme ndërpret udhëtimin për në takimin e G20-s
28 minutes
gazetaexpress.com albanian al
Lajme Aleksandar Vuçiq e ka Arkanin e tij
28 minutes
gazetaexpress.com albanian al
Lajme Gorenje Department Store, çdo ditë e më afër jush! Tani edhe në Doganaj – Kaçanik!
28 minutes
gazetaexpress.com albanian al
Lajme Ukraina i kërkon shpjegim Turqisë për anijen ruse
28 minutes
gazetaexpress.com albanian al
Shqiperi Srebrenica, Basha: Është koha t’i vëmë emrin masakrave të ndodhura në Ballkan
28 minutes
gazetaexpress.com albanian al
Lajme Udhëheqësi i laburistëve: Dorëheqja e Johnson është lajm i mirë për vendin
28 minutes
gazetaexpress.com albanian al
Lajme Kuvendi i Shqipërisë shqyrton Rezolutën për dënimin e gjenocidit në Srebrenicë, deputetët mb
28 minutes
gazetaexpress.com albanian al
Lajme Mërgimtarët nga Belgjika blejnë 40 karroca për personat në nevojë
28 minutes
gazetaexpress.com albanian al
Lajme PDK kërkoi shkarkimin e tij, Aliu: Jemi të gatshëm të bashkëpunojmë me Prokurorinë
28 minutes
gazetaexpress.com albanian al
Lajme Çfarë kishte bërë KFOR’i kur Dick Marty akuzoi krerët e UÇK’së për trafikim me organe
28 minutes
gazetaexpress.com albanian al
Lajme Edhe sot numër i lartë i rasteve me Covid-19, Ministria e publikon raportin
28 minutes
gazetaexpress.com albanian al
Lajme Përfundon aksioni i policisë në Shtërpcë
28 minutes
gazetaexpress.com albanian al
Shqiperi Hidhet nga kati i katërt i pallatit, vdes gazetari i njohur Kastriot Myftaraj
28 minutes
gazetaexpress.com albanian al
Lajme Tejkaloi shpejtësinë, ferizajasi gjobitet me 300 euro
28 minutes
gazetaexpress.com albanian al
Lajme Gruaja kap momentin kur rrufeja godet veturën e burrit të saj në një autostradë
28 minutes
gazetaexpress.com albanian al
Lajme Boris Johnson dorëhiqet nga kreu i partisë dhe posti i Kryeministrit, do të mbetet edhe pak
28 minutes
gazetaexpress.com albanian al
Lajme Prej 3 javësh nuk kishte dalë në ekran, çfarë dihet për Myftarajn para se të hidhej nga pall
28 minutes
gazetaexpress.com albanian al
Lajme Srpska dënon aksionin e policisë: Serbët do të detyrohen të përdorin të gjitha mjetet për t’
28 minutes
gazetaexpress.com albanian al
Lajme Për herë të parë në 134 ditë forcat ruse nuk përparojnë, Zelensky: Në Jug ka filluar kundërs
28 minutes
gazetaexpress.com albanian al
Lajme Boris Johnson pritet të japë dorëheqje, zhvillimet më të fundit në Britaninë e Madhe
28 minutes
gazetaexpress.com albanian al
Lajme Ish-ministrja Haradinaj: Jostabiliteti politik në Britani shkon në favor të interesave ruse
28 minutes
gazetaexpress.com albanian al
Suspendohen dy zyrtarë policorë kufitar, dyshohen për keqpërdorim të pozitës dhe marrje ryshfeti
28 minutes
gazetaexpress.com albanian al
Lajme Berisha ankohet: Deputeti Fadil Gashi është jo-legjitim, Kushtetuesja prej 16 muajsh s’po me
28 minutes
gazetaexpress.com albanian al
Lajme Berisha i ashpër në Kuvend: Vuçiq e ka vendin në Hagë, ju nuk pranoni ta dënoni
28 minutes
gazetaexpress.com albanian al
Lajme Deputeti i AAK-së ka një propozim interesant për shpalljen e një komune turistike
28 minutes
gazetaexpress.com albanian al
Lajme Eurodeputeti bullgar: Kosova ndër vendet më besnike të BE-së, meriton heqjen e vizave
28 minutes
gazetaexpress.com albanian al
Lajme Protesta e thirrur nga Berisha, Ministrja e Ramës: Pi ujë Sali, përballë do ta kesh kryeprot
28 minutes
fax.al albanian al
Kylie Jenner tregon format mahnitëse trupore e veshur me një fustan ngjyrë bezhë
29 minutes
fax.al albanian al
Victoria Beckham mund të jetë...
29 minutes
fax.al albanian al
Victoria Beckham mund të jetë një ikonë mode, por vajza e saj ka disa kritika të forta
29 minutes
fax.al albanian al
Pavarësisht se ishte anuluar prodhimi i gjeneratës së dytë, Volkswagen publikon imazhet e Phaeton të
29 minutes
fax.al albanian al
Kontrollimi i sasisë së vajit në motor është një pjesë integrale e kujdesit të makinës, si të shtoni
29 minutes
fax.al albanian al
North West vesh xhaketën Pastelle të Kanye West gjatë daljes në Paris
29 minutes
fax.al albanian al
Covid-19/ Merret vendimi: Maskat do...
29 minutes
fax.al albanian al
Merret vendimi: Maskat do të jenë sërish...
29 minutes
fax.al albanian al
Kjo është arsyeja pse Beckhamët e ndalojnë...
29 minutes
fax.al albanian al
Si të shtoni vaj motorik në automjet?
29 minutes
fax.al albanian al
Trendi në TikTok që po i vë njerëzit në gjumë për ‘2 minuta’
29 minutes
fax.al albanian al
Një trend në TikTok pretendon se mund...
29 minutes
fax.al albanian al
Bora i dedikon tatuazh Donaldit? Fotot që po qarkullojnë kudo
29 minutes
fax.al albanian al
U ‘kap mat’ së bashku me Melisën, Majk...
29 minutes
fax.al albanian al
Ja pse fotot e juaja në Instagram duken...
29 minutes
fax.al albanian al
U fotografuan bashkë duke hyrë në hotel,...
29 minutes
fax.al albanian al
U kapën mat bashkë, Majk bën veprimin e papritur për ish-konkurrenten e Për’puthen
29 minutes
fax.al albanian al
Lëreni pas të shkuarën, 3 shenjat e...
29 minutes
fax.al albanian al
të gjitha 120 lajme »
29 minutes
fax.al albanian al
3 shenjat e horoskopit që i pret një...
29 minutes
fax.al albanian al
Horoskopi seksual: Si do të jetë korriku për secilën shenjë të horoskopit
29 minutes
fax.al albanian al
Pas rrahjes masive, reagon BMT ndaj Stresit: As milionat nuk do ta mbyllin këtë çështje
29 minutes
politiko.al albanian al
“Kukuvajka”/ Replika mes Çupit dhe Manjës: Asnjë investim për Dibrën
29 minutes
lapsi.al albanian al
Xhelal Mziu nxjerr foton dhe akuza seksiste. Sherr me Ballukun
30 minutes
lapsi.al albanian al
Matondo befasia e Mehmetit: Partizani kërkon fitoren ndaj Saburtalos
30 minutes
konica.al albanian al
Dënohet me 12 vjet burg lezhjani, mik i “Diabolik”-ut Kush është shqiptari që sillte tonelata kokain
30 minutes
konica.al albanian al
Protesta të dhunshme në Maqedoninë e Veriut Lideri i opozitës: Pushteti ka dashur disa herë eliminim
30 minutes
konica.al albanian al
Nuk i ndaloi policisë Arrestohet në Vlorë i dyshuari për masakrën e Çoles
30 minutes
konica.al albanian al
Shkak i debatit konsumi i alkoolit nga djali Dinamika e krimit të rëndë në Divjakë!
30 minutes
konica.al albanian al
Eurodeputetja ngre shqetësimin ‘Trazirat në Maqedoninë e Veriut do përdoren nga Rusia”
30 minutes
konica.al albanian al
Propozimi francez Vuçiç një apel për maqedonasit: Mos e refuzoni!
30 minutes
konica.al albanian al
Rrëzohet aksidentalisht nga Bjeshka e Fushës së Lugjeve Tragjike në Mirditë, 55-vjeçari ndërron jetë
30 minutes
konica.al albanian al
Zjarri riaktivizohet gjatë natës nga disa 'piromanë' Krasta e Krujës 3 ditë në betejë me flakët
30 minutes
gazetablic.com albanian al
07/07/2022 14:08 Rama: Serbia do të duhet të njohë Kosovën dhe të heqë qafe barrën
32 minutes
gazetablic.com albanian al
07/07/2022 14:04 Chelsea i prish punë Manchester United – futet në garë për Frenkie de Jong
32 minutes
gazetablic.com albanian al
07/07/2022 14:22 E konfirmon Laporta: Kemi bërë ofertë për Lewandowskin
32 minutes
gazetablic.com albanian al
07/07/2022 14:11 Dalin detaje: Nëna e Kastriot Myftarajt pa gjithçka kur ai u hodh nga ballkoni
32 minutes
cna.al albanian al
I dënuar me 35 vite burg/ Arrestohet në Vlorë i shumëkërkuari për masakrën e Çoles
32 minutes
cna.al albanian al
“Kukuvajkë që ndjell vdekje”/ Manja, sherr me "Beun" e Kamzës: Mbete t'u hangër në lokalet e Dibrës
32 minutes
cna.al albanian al
Pak orë para protestës/ Ambasada amerikane, thirrje qytetarëve të saj: Shmangni turmat!
32 minutes
cna.al albanian al
Johnson konfirmon dorëheqjen/ “Është e dhimbshme”
32 minutes
cna.al albanian al
Merret vendimi/ Avokatët do të vijojnë bojkotin
32 minutes
cna.al albanian al
Vret veten gazetari Kastriot Myftaraj/ Hidhet nga pallati
32 minutes
cna.al albanian al
Shi e shtrëngata në të gjithë vendin/ Moti bën kthesën e papritur
32 minutes
cna.al albanian al
Alarmoi policinë/ Zbulohet çfarë kishte brenda valixhes së dyshimtë që u gjet Tiranë
32 minutes
cna.al albanian al
Vrau veten duke u hedhur nga pallati/ Kush ishte Kastriot Myftaraj
32 minutes
rtsh.al english al
Business confidence in the industry, construction and service sectors improved in June
32 minutes
lapsi.al albanian al
Ambasada amerikane i kërkon qytetarëve të saj të qëndrojnë larg protestës
35 minutes
gazetamapo.al albanian al
Protesta/ Ambasada e SHBA thirrje qytetarëve të saj: Ja veprimet që duhet të ndërmerrni
37 minutes
gazetamapo.al albanian al
“E ardhmja jonë është e artë”, Boris Johnson jep dorëheqjen
37 minutes
gazetamapo.al albanian al
Gjendet një valixhe e dyshimtë te Rruga e Kavajës
37 minutes
gazetadita.al albanian al
Johnson zyrtarizon dorëheqjen
41 minutes
gazetadita.al albanian al
Deputeti-Ballukut: Kush ju sugjeroi që të dobësoheni kaq shumë?
41 minutes
gazetadita.al albanian al
Rritja e pagave, shtesat që përfitojnë punonjësit e shëndetësisë dhe arsimit
41 minutes